Til hovedinnhold

Sinus Sandnessjøen

Vårt hovedkontor ligger i Sandnessjøen. Vårt mål er at vi til enhver tid kan tilby tjenester i takt med markedsbehov.

Vi arbeider kontinuerlig med å videreutvikle vår kompetanse – til beste både for oss selv og ikke minst, våre kunder.

Øyvind Lambes vei 1, 8805 Sandnessjøen. Skjermbilde
  • post@sinus247.no
  • 02473
  • Øyvind Lambes vei 1, 8805 Sandnessjøen

Her finner du oss på Google Maps.

Ansatte hos Sinus Sandnessjøen

Ta gjerne kontakt med en av våre ansatte dersom du har noen spørsmål.

Konsernleder

Morten Guttormsen

Tlf: 91713361morten.guttormsen@sinus247.no

Økonomi/HR ansvarlig

Bjørn Breistrand

Tlf: 96227458bjorn.breistrand@sinus247.no

Økonomiansvarlig

Skjalg Eide

Tlf: 91796449skjalg.eide@sinus247.no

Daglig Leder

Andreas Fossum

Tlf: 41804960andreas.fossum@sinus247.no

Saksbehandler svakstrøm

Ola Krokstad

Tlf: 40767266ola.krokstad@sinus247.no

Fagansvarlig/saksbehandler industri

Ronny Sandstrak

Tlf: 94848180ronny.sandstrak@sinus247.no

Lageransvarlig

Jan Magne Kaspersen

Tlf: 90087697jan.kaspersen@sinus247.no

Saksbehandler industri

Håvard Nordnes

Tlf: 47336843havard.nordnes@sinus247.no