Til hovedinnhold

Vi ser frem til å høre fra deg

SINUS BODØ AS er din lokale elektriker i Bodø. Vi har som mål om å levere høy kvalitet, god service og rask respons til alle våre kunder.

E-post: firmapost@elteamnord.no
Tlf: 75 59 00 90
Adresse: Rønvikfjæra 7, 8012 Bodø
Man-fre: 07:30 - 15:30

Administrasjonen

Daglig Leder

Ida Magnussen

Tlf: 41297552ida@elteamnord.no

Servicekoordinator

Gunn Lekanger

Tlf: 41221389gunn@elteamnord.no

Opplæringsavdeling

Jan Rovert Ovesen

Tlf: 97690090jan.robert@elteamnord.no

Prosjektavdelingen

Avdelingsleder prosjekt

Bjarne Kjærran

Tlf: 40632850bjarne@elteamnord.no

Installatør/faglig leder

Terje Karlsen

Tlf: 90770753terje@elteamnord.no

Prosjektutvikler

Vermund Storheil

Tlf: 91348555vermund@elteamnord.no

Serviceavdelingen

Avdelingsleder/serviceleder

Cato Jensen

Tlf: 97690080cato@elteamnord.no